Telewizja, Internet, Telefon

Telewizja

W ofercie telewizji kablowej mamy ponad 60 kanałów analogowych oraz ponad 90 kanałów cyfrowych (w tym programy HD) w bardzo przystępnej cenie. Nie dzielimy naszej oferty telewizyjnej na pakiety. U nas wszyscy korzystają z pełnej opcji. Tym różnimy się od konkurencji, u której chcąc oglądać programy takie, jakie my oferujemy, musieliby Państwo wykupić nawet kilka pakietów (tematycznych), których sumaryczna cena znacznie przewyższałaby naszą.

Kolejną naszą zaletą, oprócz niskiej ceny za pełen pakiet programów, jest możliwość niezależnego
oglądania programów na wielu telewizorach (bez podnoszenia abonamentu!), bez konieczności zakupu kolejnego dekodera, bez dodatkowych pilotów. Poza tym możecie Państwo ustawić sobie kolejność programów na telewizorach wg własnego uznania, a nie tak, jak to jest narzucane w terminalach odbiorczych innych operatorów.

Niewątpliwie ważną informacją jest fakt, że udostępniamy Państwu program lokalny oraz lokalny program planszowy reklamowo-ogłoszeniowy. Na łamach programu lokalnego pokazujemy lokalne wydarzenia sportowe, kulturalne, wiadomości z gminy. Nadajemy m.in.: mecze, koncerty, wywiady z ciekawymi ludźmi, lokalnymi działaczami, Sesję Rady Miasta Zbąszynek czy transmisję na żywo niedzielnej sumy dla chorych. Najbardziej wyczekiwanym przez abonentów programem są Wiadomości Lokalne emitowane w piątek o godz. 17:00. Wiadomości powtarzamy w ciągu tygodnia. W najbliższym czasie na kanale planszowym telewizji kablowej zamierzamy udostępnić naszym abonentom obraz z dokładnej obrotowej kamery usytuowanej na ulicy Wojska Polskiego.